12. 06. 2019.
[OGLAS ZA POSAO]  Konzultant za kontroling i financije (m/ž)

Opis posla
Zbog širenja poslovanja tražimo osobu za radno mjesto:

Konzultant za kontroling i financije (m/ž)
Konzalting za kontroling i financije u Poslovnoj učinkovitosti obuhvaća primjenu znanja u praksi vezanih uz:

  • financijsko, troškovno i menadžersko računovodstvo
  • poslovanje poduzeća/poslovne procese poduzeća
  • projektni menadžment
  • poslovno planiranje
  • instrumente strategijskog i operativnog kontrolinga
  • investicije i financiranje
  • upravljanje rizicima u poslovanju
  • interno izvještavanje
  • informatička rješenja i alate za poslovnu analizu

Za ovo radno mjesto predviđeno je kontinuirano usavršavanje u području kontrolinga i financija te rad u dinamičnom poslovnom okruženju na projektima u Hrvatskoj i inozemstvu, sukladno najvišim standardima kvalitete.

Uvjeti

  • VSS
  • praktično iskustvo u kontrolingu i financijama
  • iskustvo rada na projektima i održavanju treninga je prednost
  • savjesnost, preciznost, organiziranost u radu
  • odlično poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • odlične komunikacijske i prezentacijske vještine
  • proaktivnost i usmjerenost na rezultat

Molbu i životopis slati do roka prijave isključivo putem linka za prijavu.

Stručna sprema:
Visoka stručna sprema, Magistar struke
Potrebne godine iskustva: 3

Jezici: Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola: B

Vještine:​ Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:​ Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok.

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Županija rada: Zagreb i Zagrebačka

Da li vam se svidio stručni tekst?
Prijavite se za redovito primanje obavijesti iz kontrolinga, financija i menadžmenta.

 Novosti - Arhiva