18. 07. 2019.
[OGLAS ZA POSAO]  Key Account Manager / Voditelj ključnih kupaca (m/ž)

Opis posla
Zbog širenja poslovanja tražimo osobu za radno mjesto:

Key Accunt Manager / Voditelj ključnih kupaca​ (m/ž)

Posao Key Account Managera u Poslovnoj učinkovitosti obuhvaća sljedeće aktivnosti:

  •  aktivno sudjelovanje u kreiranju prodajne i marketinške strategije
  •  osmišljavanje akcijskih mjera i modela za poboljšanje prodaje
  •  briga o postojećim kupcima i pronalaženje novih kupaca
  •  prezentacija i prodaja proizvoda/usluga tvrtke
  •  odgovornost za dostizanje zadanih prodajnih ciljeva
  •  ostali poslovi sukladno uputstvima nadređenih

Uvjeti

Znanja i kvalifikacije:

  •  VŠS/VSS
  •  izvrsne komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
  •  poznavanje alata MS Office-a
  •  minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  •  poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  •  fleksibilnost, organiziranost u radu, spremnost na stjecanje novih znanja
  •  vozačka dozvola B kategorije

Molbu i životopis slati do roka prijave isključivo putem linka za prijavu.

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva: 2

Jezici: Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola: B

Vještine:​ Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:​ Rad na neodređeno vrijeme uz probni rok.

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Županija rada: Zagreb i Zagrebačka

Da li vam se svidio stručni tekst?
Prijavite se za redovito primanje obavijesti iz kontrolinga, financija i menadžmenta.

 Novosti - Arhiva